facebook

  Facebook   

nyhetsbrev

  Nyhetsbrev

For bestilling av kaker og diverse kontakter du butikkene direkte - klikk deg inn på din nærmeste butikk under

BAKER HANSEN BUTIKKER

Oslo Sentrum

Lille Grensen
Tel:94 02 32 15
E-Post: lillegrensen@bakerhansen.no

  Rådhuset
Tel:94 02 32 16
E-Post: radhuset@bakerhansen.no

Stortingsgaten
Tel:94 02 32 23
E-Post: stortingsgaten@bakerhansen.no

  Vika
Tel:94 02 32 17
E-Post: vika@bakerhansen.no


Oslo øvrig

Adamstuen
Tel:94 02 32 18
E-Post: adamstuen@bakerhansen.no

  Bogstadveien
Tel:94 02 32 20
E-Post: bvn@bakerhansen.no

CC Vest
Tel:94 02 32 19
E-Post: ccvest@bakerhansen.no

  Fyrstikktorget
Tel:94 02 32 21
E-post: fyrstikktorget@bakerhansen.no

Hasle Torg
Tel:94 02 32 24
E-Post: hasletorg@bakerhansen.no

  Majorstukrysset
Tel:94 02 32 22
E-post: majorstukrysset@bakerhansen.no

Nydalen
Tel:94 02 32 25
E-Post: nydalen@bakerhansen.no

  Oscarsgate
Tel:94 02 32 26
E-Post: oscarsgate@bakerhansen.no

Røa
Tel:94 02 32 27
E-post: roa@bakerhansen.no

  Sjølyst
Tel:94 02 32 28
E-Post: sjolyst@bakerhansen.no

Skillebekk
Tel:94 02 32 29
E-Post: skillebekk@bakerhansen.no

  St. Hanshaugen
Tel:94 02 32 30
E-Post: st.hanshaugen@bakerhansen.no

Storo
Tel:94 02 32 31
E-Post: storo@bakerhansen.no

  Ullevål Stadion
Tel:94 02 32 32
E-Post: stadion@bakerhansen.no

Vinderen
Tel:94 02 32 33
E-Post: vinderen@bakerhansen.no

  Vogtsgate
Tel:94 02 32 34
E-Post: vogtsgate@bakerhansen.no


Bærum

Bekkestua
Tel:94 02 32 35
E-Post: bekkestua@bakerhansen.no

  Bærums Verk
Tel:90 26 47 25
E-Post: barums-verk@bakerhansen.no

Sandvika
Tel:94 02 32 36
E-Post: sandvika@bakerhansen.no

  Sandvika Storsenter
Tel:94 02 32 37
E-Post: sandvikastorsenter@bakerhansen.no

Stabekk
Tel:94 02 32 38
E-Post: stabekk@bakerhansen.no


Drammen

CC Drammen
Tel:94 02 32 39
E-Post: cc-drammen@bakerhansen.no

  St. Hallvard
Tel:94 02 32 40
E-post: st.hallvard@bakerhansen.no

Torget Vest
Tel:94 02 32 41
E-Post: torget-vest@bakerhansen.no


Hønefoss

Hønefoss
Tel:94 02 32 42
E-Post: honefoss@bakerhansen.no


Romerike

Strømmen
Tel:94 02 32 43
E-Post: strommen@bakerhansen.no

 


 
 

For bestilling av kaker og diverse kontakter du butikkene direkte - klikk deg inn på en av butikkene over

Baker Hansen AS  - Bogstadveien 54 - 0366 Oslo - Hovedkontor Tel 94 00 12 60 - e-post post@bakerhansen.no 

Butikken i Bogstadveien Tel 94 02 32 20